(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2016-12-02 09:49

transport

(Nr 1487172)
transport

Waga w kg:

20000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 2601.20 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

15980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-12-2016, 10:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-04 do 2016-12-17

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 15980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełnej ciężarówki

     Transport ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje szczególnie zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przenoszą się. Należy przed zamówieniem takiego transportu po ustalać parę ważnych kwestii.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku jak i wyładunku przetransportowanych rzeczy. Kiedy znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które będą w mocy podnieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W przypadku małych przedmiotów czy też produktów sypkich, trzeba by ustalić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do transportu wystarczy otwarta naczepa. Jeżeli potrzebujemy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się przydatne zastosowanie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz produktów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie właściwych zaświadczeń, oprócz tego w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w niektórych państwach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po zdefiniowaniu swoich wymagań, szybko można natrafić firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej wystawione, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do przewozu różnorodnych paczek, a olbrzymia konkurencja pozwala otrzymanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Hiszpania, San Martín de la Vega

Od 6 gru 2016 do 9 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Siechnice

Od 11 gru 2016 do 14 gru 2016