(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Transport (Nr 6673226)

Transport

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1872.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Sopot

Od 9 gru 2020 do 10 gru 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, North Lincolnshire, Scunthorpe

Od 11 gru 2020 do 13 gru 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić talerze na parę pakunków, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały zabezpieczające, np. jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Natomiast małe meble owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź przeszkody w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują nietypowe kryteria odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie naszego mienia.