(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Transport 1 szt. Fotela 3 osobowego do Mercedesa Vito W639 (Nr 6331727)

Długość [m]:

140

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

70

Waga w kg (łączna):

50

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 170.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Turzyn

Od 13 lip 2020 do 22 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Kozienice

Od 13 lip 2020 do 24 lip 2020


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz maszyn i sprzętu wymaga praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna porządnie osłonić sprzęt, żeby uniknąć uszkodzeń, zadrapań jak także wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji przewóz urządzeń i sprzętu należą frezarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, stelaże, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie jak i dużo innych.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu

Cena przewozu maszyn i sprzętu jest zależna głównie od wielkości i ciężaru przedmiotu oraz od odległości od punktu załadunku do miejsca wyładunku. W większości przypadkach przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania należytych koncesji jak również profesjonalnej wiedzy ze strony firmy transportowej. W naszym państwie śr. cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, przewóz maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w kraju związane jest z wydatkiem prawie 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu na obczyznę

Głównymi kierunkami w europejskim transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy i Anglia. Średni koszt przewozu urządzeń i sprzętu za 1 km na trasie Polska – Anglia kosztuje 0,70 PLN. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do UK będzie kosztował prawie 0,23 zł za kilometr. Za to na odcinku Polska – Niemcy za transport urządzeń płacimy niecałe 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka cena wynosi prawie 1,18 zł/km, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł za kilometr.