(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2018-05-24 10:35

Transport 25 ton odpadu po kostce granitowej (Nr 2744188)

Transport 25 ton odpadu po kostce granitowej

Waga w kg (łączna):

25000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 309.00 km

Transport wywrotką

    Gdy poszukujesz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą opcją jest transport wywrotką.

    Samochód - wywrotka to model pojazdu ciężarowego, a dzięki charakterystycznej budowie skrzyni załadunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo umożliwia otwieranie jej tylnej części. To rozwiązanie umożliwia swobodny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki różnią się w zależności od pojemności towaru, który mogą zabrać oraz od sposobu wyładunku. Największą masę przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są w stanie przewieść aż 32 tony.

    Aby znaleźć ciekawą ofertę dla transportu na samochodzie wywrotce, należy wystawić w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a następnie należy zaznaczyć opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najstaranniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i termin, to pomoże przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport oraz zaoferować najlepszą cenę.

    Przykładowy koszt za transport ciężarówką wywrotką na trasie w Polsce to 1600 zł. Przewożono 25 ton gruzu na odcinku o długości ponad 400 kilometrów, czyli dzięki serwisowi Clicktrans, transport wyniósł 900 PLN mniej, niż zwykła cena.

Adres i termin nadania

Górka Sobocka, 57-150, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pakość, 88-170, Polska

Termin elastyczny