(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2018-04-30 12:59

Transport 26 palet o łącznej masie 22 tony, samochodem mroźnią do -15 st.

(Nr 2646636)
Transport 26 palet o łącznej masie 22 tony, samochodem mroźnią do -15 st.

Waga w kg (łączna):

22000.00

Opakowanie ładunku:

26 euro palet

Dystans: 372.00 km

Informacje dodatkowe:

Dzień dobry, zlecę transport samochodem mroźnią do -15st., 26 euro palet o łącznej masie 22 tony. Odbiór z Koszyc 15.05. w godzinach 6 - 14 z dostawą do Czerwionki- Leszczyny tego samego dnia lub następnego. 26 euro palet na wymianę.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

    Przewóz żywności i produktów rolnych jest wyjątkowo restrykcyjną dziedziną transportu ponieważ występuje niebezpieczeństwo związane z zepsuciem artykułów pokarmowych. Firma transportowa podejmująca się przewozu żywności ma obowiązek dostosowywać się do regulaminów i uzyskać stosowne zaświadczenia. Transport pokarmów bywa także wymagający ze względu na różnorodność artykułów spożywczych – pośród nich znajdują się artykuły zwierzęce, mrożone, świeże itp. Większość z tych artykułów potrzebuje różnych warunków przechowywania (np. temperatury). Przewoźnicy transportujący artykuły żywnościowe zmagają się z presją czasu, potrzebą zorganizowania odpowiedniego wyposażenia i kryteriów przewozu oraz odpowiednim ochronieniem ładunku. W przypadku, gdy zamawiamy transport artykułów spożywczych, firma transportowa powinna mieć odpowiednie zaświadczenie z Inspekcji Weterynaryjnej.

Cena przewozu pożywienia i zbóż, pasz

    Koszt transportu pożywienia i produktów rolnych zależy od wielkości, wagi i ilości sztuk przewożonych produktów, a także od odległości między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Na przykład, za przewóz około 100 kilogramów bobu na trasie Olsztyn – Kraków wydano 140 złotych. Za przewóz 500 kilogramów kawy na odcinku z Alessandrii (Włochy) do Polski Kraków wydano 500 złotych. Transport kilku palet lodów na trasie Namysłów – Wrocław kosztował 350 PLN. Za przewóz 20 palet produktów mrożonych na trasie Ryki-Słupsk wydano 2800 złotych.

Adres i termin nadania

Koszyce, 04151, Słowacja

15 maj 2018

Adres i termin dostawy

Czerwionka-Leszczyny, 44-230, Polska

16 maj 2018