(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2016-05-16 09:16

Transport 4 kół od quada

(Nr 531942)
Transport 4 kół od quada

Długość [m]:

40

Szerokość [m]:

25

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

20.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 530.10 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz urządzeń lub sprzętu wymaga doświadczenia ze strony przewoźnika, który musi porządnie ochronić sprzęt, żeby ustrzec się zniszczeń, zarysowań jak również wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji przewóz maszyn i sprzętu wymienia się: frezarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, podnośniki oraz wiele innych.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu

    Cena transportu urządzeń lub sprzętu jest zależna przede wszystkim od wielkości i wagi przedmiotu oraz od odległości od punktu załadunku do miejsca rozładunku. Często przewóz urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania należytych certyfikatów oraz dużej wiedzy ze strony przewoźnika. W obrębie kraju średnia cena  transportu urządzenia kosztuje 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, transport urządzenia wulkanizacyjnego na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej na terenie Polski wiąże się z wydatkiem prawie 1,02 zł/km.

Koszt przewozu urządzeń lub sprzętu za granicą

    Często wybieranymi kierunkami w europejskim transporcie urządzeń lub sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Średni koszt przewozu urządzeń lub sprzętu za 1 kilometr przy trasie nasz kraj – Wielka Brytania kosztuje 0,70 PLN. Orientacyjnie np., transport spawarki do UK zapłacimy średnio 0,23 zł za kilometr. Za to na trasie nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń poniesiemy koszt średnio 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz urządzenia typu oklejarka zapłacimy prawie 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź bałuty

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Międzyzdroje, 72-500

Termin elastyczny