(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2015-08-21 10:58

Transport 4 paczek

(Nr 301207)
Transport 4 paczek

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

4

Dystans: 179.30 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, warto opublikować darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem warto określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, jeżeli planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wybierzesz przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy naładować fragmentami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Do powierzchni pudła przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Tarnów, 33-100

Od 23 sie 2015 do 24 sie 2015

Adres i termin dostawy

Słowacja, Košice, Słowacja, 040 23

Od 23 sie 2015 do 24 sie 2015