(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-09-01 12:56

Transport 5 lodówek do klienta

(Nr 2001518)
Transport 5 lodówek do klienta

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

45

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

35.00

Ilość sztuk:

5

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 8.00 km

Informacje dodatkowe:

zlecę transport lodówek do klientów miejsce odobioru Rzeszów dostawa: 37-200 Przeworsk oraz 37-500 Jarosław wymagane auto z windą

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 47014
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 22:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-09

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-09, 22:17

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego można wyróżnić dwa gatunki: artykuły elektryczne znaczących formatów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby przewozu sprzętu AGD

    Jeśli zlecasz przewóz produktów AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie musisz obawiać się o właściwe osłonięcie sprzętu. W momencie, gdy chcesz przetransportować urządzenie AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną ostrożność, aby uniknąć zniszczeń oraz zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po urządzeniu.

    Zamrażarki powinno się odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, trzeba wyjąć i spakować odrębnie. W momencie transportu pralki powinno się zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal i pozostałych otwieranych sprzętów AGD trzeba zamknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i kartony – a kanty pralki zabezpieczamy styropianem. Urządzenia znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, ciężaru i uszkodzenia wyposażenia AGD. Kolejnym bodźcem mającym wpływ na cenę jest odległość od momentu załadunku do momentu wyładunku. Np., za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 złotych. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy zaledwie 100 złotych. Koszt transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 zł.

Adres i termin nadania

Rzeszów, Polska

Od 4 wrz 2017 do 5 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Zaczernie, Polska

Od 4 wrz 2017 do 5 wrz 2017