(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-09-01 12:56

Transport 5 lodówek do klienta

(Nr 2001518)
Transport 5 lodówek do klienta

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

45

Wysokość [m]:

100

Waga w kg:

35.00

Ilość sztuk:

5

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 8.00 km

Informacje dodatkowe:

zlecę transport lodówek do klientów miejsce odobioru Rzeszów dostawa: 37-200 Przeworsk oraz 37-500 Jarosław wymagane auto z windą

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 22:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-09, 22:17

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego można wyróżnić dwa gatunki: artykuły elektryczne większych gabarytów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby przewozu urządzeń AGD

    Gdy zlecasz przewóz urządzeń AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie ma konieczności martwić się o właściwe zabezpieczenie wyposażenia. W przypadku, gdy chcesz przetransportować produkty AGD samodzielnie, zachowaj szczególną ostrożność, aby uniknąć zniszczeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po urządzeniu.

    Lodówki wypada rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, należy wyciągnąć i spakować oddzielnie. W przypadku transportu pralki należy zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwi lodówek, mikrofal i innych otwieranych urządzeń AGD należy zamknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania wyposażenia AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i różnego rodzaju opakowania – a kanty lodówki zabezpieczamy styropianem. Wyposażenie wysokie takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy przede wszystkim od wielkości, masy oraz sprawności produktu AGD. Kolejnym czynnikiem oddziaływującym na cenę jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu rozładunku. Np., za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 . Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy zaledwie 100 złotych. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 .

Adres i termin nadania

Załęże, Rzeszów, Polska

Od 4 wrz 2017 do 5 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Zaczernie 791, Polska

Od 4 wrz 2017 do 5 wrz 2017