(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-02-21 12:07

Transport 5 rowerów wraz z akcesoriami, każdy zapakowany w odzielny karton. Waga 1 szt około 25kg, wymiary 1 szt około 80cm x 130cm x 35 cm.

(Nr 2400660)
Transport 5 rowerów wraz z akcesoriami, każdy zapakowany w odzielny karton. Waga 1 szt około 25kg, wymiary 1 szt około 80cm x 130cm x 35 cm.

Waga w kg (łączna):

125.00

Dystans: 2990.00 km

Transport rowerów

    Transport rowerów tyczy się sytuacji, w których chcemy wyruszyć na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz dwóch kółek potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które ofiarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowy jednoślad warto pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli chcemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ułożyć go w opakowaniu po rowerze (należy użyć oryginalnego kartonu czy też zakupić odpowiedni karton w markecie remontowym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle trzeba zdemontować oraz zdjąć wszystkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy roweru dobrze będzie umieścić w oddzielnych, małych kartonach lub ewentualnie osłonić wycinkami tektury i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa cm grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby czy też przerzutki należy zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w opakowaniu warto osłonić makulaturą albo folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o doręczenie surowców ochraniających rower.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich wielkości, a także daty wykonania przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 PLN. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało około 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Olsztynek, 10-041, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Altea, 03590, Hiszpania

6 kwi 2018