(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Transport 6 szt. plastikowe boczki+podsufitka+ 2 fotele przednie do Mercedes Vito W639 (Nr 6974771)

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

1.25

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 488.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Kozienice

Od 7 gru 2020 do 16 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Międzyrzecz

Od 7 gru 2020 do 16 gru 2020


Transport maszyn i sprzętu

Transport maszyn lub sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony przewoźnika, który powinien dostatecznie dobrze osłonić sprzęt, aby uniknąć zniszczeń, zadrapań i wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji przewóz urządzeń i sprzętu należą spawarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, podnośniki jak i dużo innych.

Cena transportu urządzeń lub sprzętu

Cena transportu urządzeń lub sprzętu będzie uzależniona przede wszystkim od wielkości jak i ciężaru urządzenia oraz od odległości od punktu załadunku do miejsca wyładunku. Głównie transport maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga przepisowych uprawień jak i specjalistycznej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W obrębie kraju średnia cena  transportu maszyn wynosi 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, transport urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w kraju wiąże się z ceną blisko 1,02 zł za kilometr.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu za granicą

Popularnymi kierunkami w zagranicznym transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy oraz UK. Śr. koszt transportu urządzeń lub sprzętu za 1 kilometr przy trasie nasz kraj – UK kosztuje 0,70 złotych. Orientacyjnie np., transport spawarki do Wielkiej Brytanii będzie kosztował prawie 0,23 zł/km. Tymczasem na trasie nasz kraj – Niemcy za transport maszyn poniesiemy koszt średnio 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za przewóz maszyny typu oklejarka cena wynosi blisko 1,18 zł/km, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.