(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-12-01 11:03

transport audi z albershausen do goleniów

(Nr 1481662)
transport audi z albershausen do goleniów

Marka i model:

audi a4

Waga w kg:

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 813.50 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1400 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-12-2016, 13:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-06 do 2016-12-08

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-12-05, 23:59

Opis oferty:

OCP na transport aut a nie rzeczy. LICENCJA Proszę dobrze sprawdzać. Niektórzy piszą że transport ubezpieczony ale jak. To powinno być zweryfikowane przez clicktrans, tak jak w naszym przypadku na karcie o nas jest to zaznaczone. Jesteśmy firmą z Koszalina. Można sprawdzić nasze referencje. Dlatego jeszcze raz proszę sprawdzać ubezpieczenie przewoźnika ale nie na transport rzeczy tylko na transport aut. My takie OCP posiadamy. Pozdrawiam i zapraszam

Cena (zawiera VAT): 1400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu uwidacznia się nierzadko, jeżeli zakupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody przewożenia samochodu

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła samochodu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Wypada nie zapominać również, że faktyczna masa naczepy nie może przerastać właściwej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Niemcy, Albershausen, schlierbacherstrasse , 80

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Goleniów, 72-100

Termin elastyczny