(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-27 20:43

transport auta

(Nr 1460142)
transport auta

Marka i model:

nissan note

Waga w kg:

1000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1111.10 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1500 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 15:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-29 do 2016-12-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-12-02, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu pojawia się niekiedy, jeżeli nabywamy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Austrii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła pojazdu powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Należy pamiętać również, iż faktyczna waga przyczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Niemcy, Rendsburg

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, sowina, 115

Termin elastyczny