(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-30 19:46

Transport auta z niemieckiego portu do polski. Auto opłacone, załatwione wszystkie formalności. Auto juz jest zwolnione.

(Nr 2336544)
Transport auta z niemieckiego portu do polski. Auto opłacone, załatwione wszystkie formalności. Auto juz jest zwolnione.

Marka i model:

Hyundai Sonata

Waga w kg (łączna):

1400.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1000.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1400 zł

ID firmy: 35291
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 08:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-07 do 2018-02-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-02-28, 08:12

Opis oferty:

Profesjonalnie zajmujemy się transportem aut, motocykli jaki i innych pojazdów z portów BREMERHAVEN , BREMEN , HAMBURG. Współpracujemy ze wszystkimi agencjami portowymi. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami, związanymi z cleniem aut. Posiadamy niezbędne dokumenty dotyczące świadczenia powyższych usług oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Zapraszamy firmy oraz osoby prywatne do współpracy. Dla stałych klientów atrakcyjne RABATY. !!! Wystawiamy faktury VAT. Cotygodniowe wyjazdy do Bremerhaven = Terminowa dostawa. Rozliczmy się z agencjami celnymi = płatność przy odbiorze auta !!! Zapraszamy do odwiedzania naszego fanpage

Cena (zawiera VAT): 1400 zł

Wiadomości:

1690 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 11:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-31 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu uwidacznia się nierzadko, kiedy zakupujemy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Austrii. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu auta służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne przymocowanie ładunku – koła auta powinny być przypięte czteroma linami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał położenia podczas przewozu. Trzeba nie zapominać również, że faktyczna waga przyczepy nie może przewyższać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Bremerhaven, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wadowice, 33860, Polska

Termin elastyczny