(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-11-22 10:24

Transport bez mebli obrazy, kartony, worki na busa

(Nr 2171397)
Transport bez mebli obrazy, kartony, worki na busa

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 817.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

     Na początek należy dokonać selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić talerze na kilka pakunków, aby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce chroniące, takie jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

     Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeżeli występują specjalne wymagania dotyczące jakiś mebli.

     Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie waszego mienia.

Adres i termin nadania

Maikammer, 67487, Niemcy

24 lis 2017

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

25 lis 2017