(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2016-11-20 20:01

Transport BMW E30 Z Hiszpanii Do Polski

(Nr 1422172)

Marka i model:

BMW E 30

Waga w kg:

1020.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 2430.50 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2800 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2016, 18:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-23 do 2016-11-30

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu auta uwidacznia się często, jeżeli kupujemy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła samochodu należy przypiąć czteroma linami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Powinno się nie zapominać również, że rzeczywista masa naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upoważnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Hiszpania, Santander, 39001

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Kalisz, 62-800

Termin elastyczny