(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2017-01-16 00:19

Transport BMW E30 Z Hiszpanii Do Polski

(Nr 1584773)

Marka i model:

BMW E 30

Waga w kg (łączna):

1020.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 2430.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu pojawia się niekiedy, jeżeli kupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Anglii. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody transportu wozu

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi tak, aby pojazd nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Trzeba pamiętać również, iż faktyczna waga przyczepy nie może przekraczać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który uprawnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Santander, 39001, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kalisz, 62-800, Polska

Termin elastyczny