(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2014-07-15 22:34

transport desek (34-236 sidzina) do Warszawy okolice Okęcia (Nr 223095)

transport desek  (34-236 sidzina) do Warszawy okolice Okęcia

Długość [m]:

do 3m

Szerokość [m]:

100cm

Wysokość [m]:

100cm

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 423.10 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu pozostałych ładunków jest zależny od rozmiaru ładunku, terminu przewozu jak również od dystansu pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Klasyfikacje ładunków

    Transport towarów dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują podstawę, na której ustawia się nieduże przedmioty lub opakowania. Najbardziej znanym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach często przewozi się artykuły spożywcze, szkło, artykuły budowlane (takie jak terakota, kamień itd.), okna czy produkty chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który musi być przewożony samochodem ciężarowym oraz zapełnia jedynie fragment przestrzeni ładunkowej. Przy takim typie przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy transportu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Przy takim typie przewozu korzysta się z różnego rodzaju ciężarówki.

    Kontenery – Transport pewnych ładunków wymaga użycia kontenera – szczególnie w przypadku transportu towarów w postaci płynu i towarów sypkich. W kontenerach można również transportować towary drobne w opakowaniach – workach, kartonach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – pomaga w transporcie materiałów w postaci płynu i sypkich – łatwo rozpoznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

    Pozostałe towary – ładunki, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do ładunków pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące przewozu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, sidzina, 34-236, sidzina, 208

Od 16 lip 2014 do 21 lip 2014

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa, 02-178, sekundowa , 1

Termin elastyczny