(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-05-18 16:45

Transport Drewna pocietego na mniejsze kawałki (Nr 2720088)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.20

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Drewno z rozbiorki garażu pociete na mniejsze kawałki deski i belki na długość do 2m maksymalnie, większość poniżej metra. Dystans to 9km

Budżet zlecenia [zł]:

200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 6.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Transport towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje w głównej mierze firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce pobytu. Warto przed zamówieniem takiego przewozu uzgodnić kilka zasadniczych spraw.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku towaru. Gdy jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe mogące dźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku niedużych paczek czy też ładunków sypkich, trzeba by zdefiniować, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do przewozu może być nieprzykryta naczepa. Kiedy zamierzamy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, wówczas może okazać się niezbędne skorzystanie z samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz towarów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie właściwych dokumentów, w dodatku w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w kilku krajach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po doprecyzowaniu swoich warunków, najłatwiej można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej zamieszczone, trafiają do setek różnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do przewozu różnorakich paczek, zaś duża konkurencja pozwala zdobycie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Parkowa, Dąbrowa Górnicza, 41-306, Polska

21 maj 2018

Adres i termin dostawy

Dąbrowa Górnicza, 42-530, Polska

21 maj 2018