(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-02-22 12:41

Transport drewna żerdzie 4-6 m do 30 cm średnicy (Nr 2404580)

Transport drewna żerdzie 4-6 m do 30 cm średnicy

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

30000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

1300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 125.00 km

Full truck load

     Transport ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje w szczególności zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przenoszą się. Wypada przed zamówieniem takiego transportu ustalić parę najważniejszych problemów.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku jak i rozładunku towaru. Jeśli jest on umiejscowiony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które zdołają udźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku niedużych rzeczy czy też towarów sypkich, trzeba by uściślić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do przewozu starczy odkryta przyczepa. Jeśli zamierzamy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, to może okazać się potrzebne użycie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie adekwatnych dokumentów, w dodatku w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w pewnych państwach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po ustaleniu swoich kryteriów, szybko można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do setek różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do przewozu różnorodnych paczek, zaś duża konkurencja umożliwia osiągnięcie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Chałupki, 37-203, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szczucin, 33-230, Polska

Termin elastyczny