(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-27 23:56

Transport drobnych przedmiotów do 25 kg z Centrum Anglii do Centrum Polski (Nr 2639884)

Transport drobnych przedmiotów do 25 kg z Centrum Anglii do Centrum Polski

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

25.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1857.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, warto opublikować bezpłatne ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem można podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, jeśli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wybierzesz firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można naładować fragmentami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do zapakowania pakunku?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Windham Road, Manchester, BH1 4RE, Wielka Brytania

Od 27 kwi 2018 do 6 maj 2018

Adres i termin dostawy

Stryków, 95-010, Polska

Od 27 kwi 2018 do 6 maj 2018