(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

transport duzej paczki do uk (Nr 2598624)

Długość [m]:

1.3

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.45

Waga w kg (łączna):

45

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1488.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Kościan

Od 19 kwi 2018 do 20 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, North Dorset

Od 20 kwi 2018 do 22 kwi 2018


Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można określić typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są szczególnie ważne, jeśli planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym wybierzesz przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można naładować fragmentami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na wierzch pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).