(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-10-18 12:10

Transport fotela kosmetycznego Bydgoszcz-Warszawa

(Nr 1269511)
Transport fotela kosmetycznego  Bydgoszcz-Warszawa

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0,9

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 2.30 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-10-2016, 12:50

Załadunek możliwy w terminach:

2016-10-18

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-10-18, 23:59

Opis oferty:

Dziś załadunek, jutro dostawa.

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-10-2016, 12:34

Załadunek możliwy w terminach:

2016-10-18

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-10-18, 23:59

Opis oferty:

Posiadam ważne ubezpieczenie OCP, pasy i gąbki do zabezpieczenia ładunku. NIE JESTEM FIRMĄ KURIERSKĄ, transport własnym samochodem.

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości: (2)

CourierTeam
18-10-2016, 12:49
Witam, jakim budżetem dysponuje Pan na to zlecenie?
CourierTeam
18-10-2016, 12:50
ok, mogę zabrać za 150, wystawiam ofertę
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia biura, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, gdyż uchybienia na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do całkowitego zniszczenia oraz konieczności kupna nieużywanego sprzętu.

    Na początek, gdy przewozimy meble używane, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i oczyścić, na przykład wilgotną gąbką. Następnie wypadałoby przemyśleć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, gdyż elementy bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. segment może stracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich meblach, takich jak na przykład szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba później odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, przykładowo szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy zlokalizować wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego zlecenia, otrzymamy wiele interesujących ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu mebli, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – często od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz, 85-046

Od 18 paź 2016 do 20 paź 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Warszawa

Termin elastyczny