(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-10-15 21:57

Transport Honda CBF

(Nr 1259482)
Transport Honda CBF

Marka i model:

motocykl

Waga w kg:

213.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2093.90 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1300 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

20-10-2016, 19:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-10-24 do 2016-10-25

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-10-21, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1300 zł

Wiadomości:

1350 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

15-10-2016, 23:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-10-17 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-10-29, 23:59

Opis oferty:

Witam . Profesjonalnie zajmujemy się transportem rzeczy i mienia . Potrzebujemy 2-4 dni na podstawienie dla Państwa odpowiedniego środka transportu . Dysponujemy szerokim wachlarzem pojazdów i przyczep . Nasze ładunki na czas przewozu posiadają ubezpieczenie OCP . Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 1350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zazwyczaj drogie ładunki, które wydają się względnie trudne do zabezpieczenia podczas transportu. Nieproste - jednak jedynie złudnie. Odpowiednio przymocowany jednoślad na pewno przetrwa transport bez jednej skazy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motocykl przewożony. Podczas transportu na naczepie, konieczne będą cztery pasy mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są tylko dwie, ze względu na fakt, że mają one prowadnice udaremniające przesuwanie się motocykla. Ważne jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odczepić w trakcie drogi, a dodatkowo trzeba uważać, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w branżowym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach pojazdu oraz pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, lepiej przed wyruszeniem opróżnić bak motoru, który może w trakcie drogi porozlewać się na nierównościach. Istnieją także platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motor lub skuter i często nie zapełniają całego miejsca w pojeździe.

     Warto zazwyczaj wywiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz motor będzie przetransportowany, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności przykładowo belki jest niebezpieczne i grozi popsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Wystawiając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu maszyny dość często. Ceny za transport na szlakach europejskich kosztują do 0,6 za km. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma transportowa może wziąć jednoślad na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Łuków

Od 14 kwi 2017 do 30 kwi 2017

Adres i termin dostawy

Włochy, Neapol

Od 16 kwi 2017 do 1 maj 2017