(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Transport kanapy i kartonów z rzeczami (Nr 4146222)

Transport kanapy i kartonów z rzeczami

Waga w kg (łączna):

750.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Dystans: 1711.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Liverpool

Od 15 kwi 2019 do 16 kwi 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Swarzędz

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić talerze na kilka kartonów, aby prościej było je przenieść. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce osłaniające, na przykład jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują specjalne wymagania dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie naszego dobytku.