(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-10-31 12:01

TRANSPORT KOMODA I LUSTRO

(Nr 1319812)

Długość [m]:

190

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

110

Waga w kg:

20.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 498.60 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-10-2016, 12:21

Załadunek możliwy w terminach:

2016-11-04

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości: (1)

marwik
31-10-2016, 12:22
możliwy odbiór w piątek 4.11 dostawa na wieczór lub sobotę rano pozdrawiam Michał
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na parę zagadnień, gdyż błędy w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do zupełnego zniszczenia i konieczności zakupu nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy podniszczone meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości i usunąć brud, na przykład wilgotną gąbką. Później wypadałoby zastanowić się, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, ponieważ elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. łóżko może stracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich rzeczach, takich jak przykładowo łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając niezwykle uwagę na istotne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić uwagę na szklane części, przykładowo szklane drzwiczki. Aby zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy doskonale utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy znaleźć dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie szczegółowo przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu przedmiotów, a również podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków, 31-217, Grażyny, 4a

Od 2 lis 2016 do 4 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań, GRUDZIADZKA

Od 2 lis 2016 do 4 lis 2016