(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-24 00:07

Transport łóżka do Luksemburga

(Nr 1443272)
Transport łóżka do Luksemburga

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1288.60 km

Informacje dodatkowe:

Łózko jest w kliku paczkach (sama rama do skrecenia bez materaca). Największa z nich (boki łóżka) ma wymiary 220x30x25 i wagę ok. 25 kg. Kolejne elementy to: - Szczyt łóżka- 185x40x10 - Łączyny łóżka- 190x25x25 - Nogi łóżka i stelaz - 50x35x35 - 2 male Szafki nocne wielkosci krzeselka dzieciecego - 55x40x30 x2 szt.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na szereg zagadnień, gdyż nieprawidłowości w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli lub do zupełnego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nieużywanego sprzętu.

    Na początek, podczas gdy przewozimy nienowe meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, na przykład wilgotną gąbką. Później warto przeanalizować, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to niepewne, dlatego że elementy bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo segment może stracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych meblach, takich jak na przykład szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając specjalnie czujność na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, przykładowo szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby znaleźć wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego zlecenia, otrzymamy wiele ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najskuteczniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, warto w ofercie szczegółowo opisać wszystkie wymiary gotowych do przewozu pakunków, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Luksemburg, Luksemburg

Termin elastyczny