(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2016-11-18 10:16

TRANSPORT ŁÓŻKA z 67-112 SIEDLISKO do 20-133 LUBLIN

(Nr 1412042)

Waga w kg (łączna):

120.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 602.10 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, ale kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

     Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na parę pudeł, aby bez przeszkód było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

     Zlecając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

     Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

Polska, Lubuskie, Siedlisko, 67-112, PIASKOWA, 7

Od 18 lis 2016 do 20 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Lublin, Polska, 20-133, Malczewskiego , 5/10

Od 18 lis 2016 do 20 lis 2016