(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-11-22 10:33

Transport małej sofy z Bolesławca do Przemyśla

(Nr 1431382)

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

76

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 621.30 km

Informacje dodatkowe:

Budżet nie jest zbyt wysoki, ale w ramach rekompensaty zapraszam na kawę i ciastko do Przemyśla. Magdalena.

Oferty od Przewoźników (0)

170 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2016, 13:17

Załadunek możliwy w terminach:

2016-11-25

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-24, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 170 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też przez zmianę umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na parę zagadnień, dlatego że błędy w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości i pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do całkowitego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, podczas gdy transportujemy nienowe meble, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, na przykład wilgotną szmatką. Następnie należałoby przeanalizować, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa niepewne, dlatego że części bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo sofa może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Natomiast przy bardzo dużych meblach, takich jak na przykład łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba w następnej kolejności należycie ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane części, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla idealnie utrzymuje całość w miejscu. Aby odnaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego zlecenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najzwinniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie gabaryty zebranych do transportu rzeczy, a także podać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Bolesławiec

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Przemyśl

Termin elastyczny