(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2013-04-13 15:26

transport mebla rozłozonego

(Nr 166982)
transport mebla rozłozonego

Długość [m]:

3.50cm

Szerokość [m]:

0.50cm

Wysokość [m]:

1.50cm

Waga w kg:

60.00

Ilość sztuk:

10

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 767.40 km

Informacje dodatkowe:

zlece przewoz mebla paczki Szczecin- Biala podlaska

Oferty od Przewoźników (0)

450 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-04-2013, 06:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2013-04-19 do 2013-04-26

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Jak zgram z innym wyjazdem. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 450 zł

Wiadomości:

1000 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

15-04-2013, 17:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2013-04-18 do 2013-04-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości: (1)

ODPOL1998
16-04-2013, 13:59
anuluję ofertę-aktualnie brak ładunku powrotnego przez trzy tygodnie

1050 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

13-04-2013, 21:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2013-04-18 do 2013-05-18

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Witam . Transport ubezpieczony i zabezpieczony . Bus 3,7 dł , 1,7 szr 1,9 wys i 1,5 t . Jeśli cena i termin odpowiada proszę zaakceptować ofertę Pozdrawiam . Adam Wojczyszyn Ps Zapraszam na stronę o mnie .

Cena (zawiera VAT): 1050 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę wyposażenia biura, warto zwrócić uwagę na parę spraw, gdyż błędy w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do zupełnego zniszczenia i potrzeby nabycia nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy nienowe meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy i oczyścić, przykładowo mokrą gąbką. Później warto przeanalizować, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, gdyż elementy bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. szafa może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę dużych rzeczach, takich jak np. szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do tego przydatne są stare koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się części, np. szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu mebla rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy wyszukać wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy wiele ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie szczegółowo opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do przewozu mebli, a również podać ich wagę i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Biała Podlaska

Termin elastyczny