(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-29 17:34

Transport mebli kuchennych z blatem granitowym

(Nr 2332396)
Transport mebli kuchennych z blatem granitowym

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1.50

Waga w kg (łączna):

2500.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1313.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebny transport nowych mebli kuchennych wraz z blatem granitowym, koniec lutego poczatek marca, wymiary i waga sa przyblizone.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

Transport mebli

 W momencie kiedy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na szereg spraw, ponieważ nieprawidłowości w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od  zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do całkowitego zniszczenia oraz konieczności nabycia nowego umeblowania.

Na początek, podczas gdy przewozimy meble używane, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, np. wilgotną szmatką. Następnie warto zastanowić się, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, gdyż elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak np. stół może stracić swój początkowy kształt lub stabilność. Jednakże przy bardzo dużych obiektach, takich jak na przykład łoże, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba później należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są używane pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie  na tłukące się elementy, np. szklane pułki. Aby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odszukać wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do przewozu rzeczy, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

 

Adres i termin nadania

Olsztynek, 11-041, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dillingen/Saar, 66763, Niemcy

Termin elastyczny