(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

TRANSPORT NAROŻNIKA 3 PACZKI Z 67-112 SIEDLISKO ----->>> DO 43-300 BIELSKO-BIAŁA (Nr 2841448)

Waga w kg (łączna):

50

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

inne

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 412.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubuskie, Nowa Sól

Od 15 cze 2018 do 22 cze 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała

Od 18 cze 2018 do 22 cze 2018


Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na kilka pakunków, żeby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy surowce izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze meble owińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź przeszkody w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują szczególne wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie naszego mienia.