(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-12-01 08:15

transport narożników

(Nr 1481052)
transport narożników

Długość [m]:

170

Szerokość [m]:

76

Wysokość [m]:

93

Waga w kg:

60.00

Ilość sztuk:

40

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 170.30 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też przez zmianę umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na kilka zagadnień, ponieważ błędy w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do zupełnego zniszczenia oraz konieczności kupna nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, gdy przewozimy nienowe meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, na przykład mokrą gąbką. Później należałoby rozważyć, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, albowiem części mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład stół może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę wielkich meblach, takich jak np. łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy później należycie ochronić. Do tego przydadzą się używane koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając szczególną czujność na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać czujność na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby wyszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do przewozu rzeczy, a także podać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Nidzica, 13-100, Piątki, 1B

6 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Raszyn Puchały, 05-552, Żwirowa, 7

6 gru 2016