(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2017-06-02 15:12

transport okien drzwi i rolet

(Nr 1824850)
transport okien drzwi i rolet

Waga w kg:

5000.00

Dystans: 978.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za przesyłki, których transport zobowiązuje do wyjątkowej uwagi uważa się przesyłki, które często ulegają defektom oraz bywają delikatne i nietrwałe. Zaliczamy do nich m.in. dekoracje, przedmioty szklane, dzieła sztuki, wyroby ceramiczne oraz rzeczy zrobione z łamliwych tworzyw. W otoczeniu często przetransportowywanych przedmiotów natkniemy się na gitary, akwaria, szyby samochodowe, lampy, lustra oraz stoły bilardowe.

    Kwestia odpowiedniego zabezpieczenia przesyłki jest zasadnicza. Dobrą praktyką jest użyć surowce osłaniające jak na przykład: folia stretch, folia bąbelkowa lub tektura. Folii bąbelkowej i papiery dobrze jest skorzystać do osłonięcia mniejszych fragmentów – można je dostać w sklepie budowlanym oraz w serwisach internetowych. Tymczasem folia stretch używana będzie do osłonięcia całej rzeczy. Do ochronienia pakunku można użyć także pledy, styropian, gazety, ubrania oraz taśmy.

Cena przewozu przesyłki o specjalnej ostrożności

    koszt przewozu pakunku, która domaga się wyjątkowej ostrożności zależy od wagi oraz wymiarów, a także od trasy pomiędzy punktem załadunku i punktem wyładunku. Na ostateczny koszt może mieć wpływ również niezbędność zapewnienia surowców zabezpieczających przez firmę transportową. Na przykład, za przewóz lustra na trasie Gliwice – Warta zapłacono niecałe 250 PLN. Tymczasem za przewóz zegara nad kominek na trasie Holandia – Łódź wydano kwotę 200 złotych. Za przewóz rzeźby z kamienia z Umianowic do Warszawy zapłacono 300 złotych.

Adres i termin nadania

Kielce, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bielefeld, Niemcy

Termin elastyczny