(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2016-11-27 18:43

Transport około 600 kostek siana

(Nr 1459612)
Transport około 600 kostek siana

Waga w kg:

7000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 131.10 km

Informacje dodatkowe:

Około 600 szt kostek słomy

Oferty od Przewoźników (0)

1690 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 23:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga w głównej mierze zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu uzgodnić parę najważniejszych formalności.

    W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku jak i rozładunku przetransportowanych rzeczy. Gdy jest on umiejscowiony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które zdołają podnieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku niedużych rzeczy czy też towarów sypkich, warto uściślić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do transportu może być odkryta przyczepa. Jeżeli potrzebujemy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, wtedy może okazać się obowiązkowe użycie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie należytych zaświadczeń, jak również w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w pewnych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

    Po dookreśleniu swoich warunków, najczęściej można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej publikowane, docierają do tysięcy różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do transportu różnorakich produktów, zaś duża konkurencja umożliwia dostanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Radom

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Dębe Wielkie, 05311

Termin elastyczny