(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-10-26 12:09

TRANSPORT OPON OKOŁO 3000 SZT. LILE, REIMS

(Nr 2116143)
TRANSPORT OPON OKOŁO 3000 SZT. LILE, REIMS

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

4000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1214.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 22:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-26 do 2017-11-05

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz ładunku zlecany na pełną ciężarówkę interesuje nade wszystko zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce pobytu. Warto przed zamówieniem takiego przewozu pouzgadniać parę decydujących problemów.

    Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz rozładunku produktu. Kiedy jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe mogące unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W przypadku niewielkich przedmiotów czy też ładunków sypkich, wypadałoby określić, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do transportu starczy odkryta naczepa. Kiedy pragniemy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, to może okazać się niezastąpione użycie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport ładunków łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie stosownych zaświadczeń, oprócz tego w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w niektórych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

    Po dookreśleniu swoich wymogów, najłatwiej można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż oferty na niej publikowane, trafiają do bardzo dużej ilości różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorodnych produktów, a duża konkurencja pozwala dostanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Bydgoszcz, Polska

Od 27 paź 2017 do 3 lis 2017

Adres i termin dostawy

Lille, Francja

Termin elastyczny