(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-10-26 12:09

TRANSPORT OPON OKOŁO 3000 SZT. LILE, REIMS (Nr 2116143)

TRANSPORT OPON OKOŁO 3000 SZT. LILE, REIMS

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

4000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1214.00 km

Full truck load

     Przewóz towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga zwłaszcza przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przenoszą się. Trzeba by przed zamówieniem takiego transportu uzgodnić kilka głównych zagadnień.

     Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Kiedy znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe zdolne dźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku niedużych paczek czy też towarów sypkich, opłaca się ustalić, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do przewozu wystarczy odkryta przyczepa. Jeżeli potrzebujemy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, wówczas może okazać się obowiązkowe zastosowanie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie należytych papierów, oprócz tego w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych państwach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po zdefiniowaniu swoich wymagań, najczęściej można znaleźć przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ oferty na niej umieszczone, docierają do bardzo dużej ilości różnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorodnych paczek, a duża konkurencja pozwala otrzymanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Bydgoszcz, Polska

Od 27 paź 2017 do 3 lis 2017

Adres i termin dostawy

Lille, Francja

Termin elastyczny