(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

transport pianina , przeniesienie (Nr 5165302)

transport pianina , przeniesienie

Waga w kg (łączna):

160

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Dystans: 1.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, jednak kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać talerze na kilka kartonów, aby bez przeszkód było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce chroniące, np. jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub utrudnienia w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się szczególne wymagania odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie twojego majątku.