(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Transport płyt 9m x 2m x 2.5m 8 ton (Nr 4299981)

Długość [m]:

9

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

8

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Plyty warstawowe załadunek i rozładunek wózkiem widlowym

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 435.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Mrągowo

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Klimontów

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zlecany na pełną ciężarówkę interesuje w głównej mierze przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce zamieszkania. Wypada przed zamówieniem takiego przewozu po ustalać kilka priorytetowych zagadnień.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku jak i wyładunku towaru. Gdy jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowektóre sprostają podźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W przypadku niewielkich przedmiotów czy też produktów sypkich, opłaca się uściślić, czy konieczna jest górna osłona i czy do przewozu wystarczy nieprzykryta naczepa. Gdy chcemy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, wtedy może okazać się obowiązkowe skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie właściwych dokumentów, na dodatek w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w niektórych krajach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po doprecyzowaniu swoich wymagań, szybko można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż oferty na niej umieszczone, docierają do setek różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorodnych produktów, a duża konkurencja umożliwia otrzymanie niskich stawek.