(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2016-11-25 09:51

Transport płyt warstwowych

(Nr 1450062)
Transport płyt warstwowych

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

1,2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

700.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 386.90 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

780 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-11-2016, 10:03

Załadunek możliwy w terminach:

2016-11-25

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 780 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy posiadamy do przewiezienia mały ładunek, który nie potrzebuje użycia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje zajęcia dużej przestrzeni, wtedy wzięcie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest odpowiednie. 

    Do samochodów ciężarowych stosowanych w transporcie LTL zalicza się wozy, których ciężar przewyższa 3,5 t. oraz pozostałe samochody spełniające kryteria ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki gatunek: firanka lub furgon. Typ samochodu ciężarowego powinien być dopasowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W wycenie przewozu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – ciężar i wielkość. Wypada także dodać informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, warto opisać paczkę. Istotna jest także informacja w sprawie usługi – czy zalicza się do niej tylko transport, czy przykładowo załadunek i wyładunek. Ważnym elementem jest również czas realizacji transportu.

    Ładunki transportowane w zakresie LTL to często palety, paczki, maszyny, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeżeli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Starachowice, 27-200

Od 25 lis 2016 do 26 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Ełk, 19-300

Od 29 lis 2016 do 30 lis 2016