(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2016-11-25 16:28

Transport pustaków ceglanych

(Nr 1452262)
Transport pustaków ceglanych

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

1,2-1,5

Waga w kg:

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Owinięte folią palety z pustakami ceglanymi

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 655.50 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 10:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-12-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości:

3690 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 10:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-27 do 2016-12-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Dzień dobry :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Miłego dnia.

Cena (zawiera VAT): 3690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełnej ciężarówki

     Przewóz ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga w pierwszej kolejności firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce zamieszkania. Trzeba by przed zleceniem takiego transportu uściślić parę ważnych punktów.

     Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Kiedy jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe mogące podnieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W wypadku niedużych rzeczy czy też produktów sypkich, wypadałoby uzgodnić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu może być odkryta przyczepa. Kiedy potrzebujemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, to może okazać się konieczne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że transport towarów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie stosownych papierów, w dodatku w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w niektórych państwach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po dookreśleniu swoich wymogów, szybko można wyszukać firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem oferty na niej umieszczone, trafiają do setek różnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorakich produktów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala zdobycie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Czechy, Hevlín, 671 69

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Rudka Kozłowiecka, 21-025

Termin elastyczny