(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Transport quada 250 ccm z Niemiec (Nr 1380072)

Długość [m]:

2m

Szerokość [m]:

1.30m

Waga w kg (łączna):

150

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 1060.90 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Hanau, 63457, Hunnenbult

Od 13 lis 2016 do 18 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Kielce, 25-672 Kielce

Od 14 lis 2016 do 19 lis 2016


Transport quada

    Quady często są to kosztowne maszyny i z tego powodu należy je bardzo uważnie przewozić. Głównym czynnikiem jest solidne osłonięcie quada przed zniszczeniem podczas transportu.

    Quady przeważnie przewozi się na przyczepce, niemniej jednak można także samochodem dostawczym lub większym pojazdem osobowym (przewóz ostatnią metodą nie polecamy, gdyż w czasie transportu można zarysować jednocześnie quada jak także samochód osobowy).

    W przypadku, gdy przewozimy quada na przyczepce, należy unieruchomić go za pomocą 4 pasów mocujących. Wybierając pasy mocujące trzeba mieć na uwadze, żeby nie były zakończone niezamkniętym hakiem, albowiem podczas przewozu pojawiają się różnorakie wstrząsy, a taki pas może po prostu się wypiąć. Pasy mocujące zrobione są z mocnego materiału, jednak podczas transportu, należy zwrócić szczególną uwagę, żeby taśmy nie dotykały o żadne szpiczaste części, albowiem mogą się przedziurawić i pęknąć.

    W przypadku, gdy transportujemy quad za pomocą samochodu dostawczego, również należy go unieruchomić. Najlepiej jest zrobić to przy pomocy pasów mocujących oraz dodać obijaki w taki sposób, żeby i quad i samochód nie poniosły szwanku w trakcie przewozu. W momencie transportu quada przy użyciu innego samochodu, powinno się pomyśleć o opróżnieniu go z paliwa. Należy to zrobić, dlatego że podczas jazdy paliwo czy olej potrafią się powylewać i zanieczyścić samochód od wewnątrz. Takie okoliczności dodatkowo obniżą komfort podróży samego kierowcy.

    Gdy zlecamy przewóz quada przez firmę transportową, trzeba utwierdzić się czy posiada stosowny sprzęt do załadunku oraz wyładunku.

    Koszt transportu quada na ogół zależy od trasy którą ma do pokonania samochód. Żeby poznać realną cenę transportu quada, proponujemy opublikować zlecenie przewozu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, gdzie znajduje się tysiące firm transportowych, które specjalizują się w takich transportach.