(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2017-03-23 18:31

Transport rolek (Nr 1696638)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

50.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 169.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej kształtów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, należy wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem można podać rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, gdy planujemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do transportu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypchać fragmentami styropianu, papieru lub gąbką. W szczególności kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Na wierzch pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Budowlanych 9, Opole, 45-005, Polska

Od 24 mar 2017 do 28 mar 2017

Adres i termin dostawy

Partyzantów 17a, Kęty, 32-650, Polska

Od 27 mar 2017 do 28 mar 2017