(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Transport roweru do serwisu (Nr 6305478)

Transport roweru do serwisu

Waga w kg (łączna):

25

Dystans: 301.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Watorowo

8 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

10 lip 2020


Transport rowerów

Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w których chcemy wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz jednośladów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które podarowują rower jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

W przypadku, jak przewozimy nowiutki rower warto pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej ułożyć go w kartonie po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego pudła , ewentualnie kupić pasujący karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle , należy poodkręcać i usunąć jakiekolwiek ruchome elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Powyższe części roweru najlepiej ulokować w odrębnych, małych kartonach czy też osłonić wycinkami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby bądź przerzutki wypadałoby zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle warto osłonić gazetami czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

Gdy postanowimy zlecić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie materiałów osłaniających paczkę.

Cena transportu roweru

Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a także terminu wykonania transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 PLN. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało średnio 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.