(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2016-11-30 16:07

transport rzeczy w kartonach (Nr 1477962)

Waga w kg (łączna):

170.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

Parter

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2 piętro, ale jest duża winda

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 316.90 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

     W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na kilka pudeł, aby prościej było je przenieść. Opisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

     Zamawiając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne wymogi dotyczące jakiś przedmiotów.

     Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie naszego majątku.

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań, 60-524 Poznań, , Staszica, 22

Od 30 lis 2016 do 3 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa, 03-948, Meksykańska , 8

Od 30 lis 2016 do 3 gru 2016