(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

transport rzeczy z przechowalni w Londynie do Polski (Nr 6509659)

transport rzeczy z przechowalni w Londynie do Polski

Waga w kg (łączna):

70

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

magazyn

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1504.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 14 paź 2020 do 15 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Sieradz

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na parę pudeł, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy materiały izolujące, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche meble, a jak nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź problemy w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie twojego mienia.