(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-24 14:03

transport samochodu Londyn-Łęczna koło Lublina

(Nr 1446232)
transport samochodu Londyn-Łęczna koło Lublina

Marka i model:

Peugeot 206

Waga w kg:

1300.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1819.20 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu pojawia się najczęściej, gdy nabywamy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Anglii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie aut. Przed wyborem przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi tak, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Powinno się nie zapominać również, że właściwa waga przyczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upoważnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Londyn

Od 25 lis 2016 do 16 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Łęczna, 21-010, Gwarków , 15

Termin elastyczny