(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-05-31 09:39

transport Służewo - Czerwonka, auto 120m3, 100m3

(Nr 1820294)
transport Służewo - Czerwonka, auto 120m3, 100m3

Dystans: 208.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje przede wszystkim przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce pobytu. Wypada przed zamówieniem takiego przewozu po ustalać kilka głównych formalności.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Jeśli znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe mogące unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W przypadku niedużych paczek czy też towarów sypkich, należałoby uściślić, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do transportu wystarczy nieosłonięta naczepa. Kiedy chcemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się przydatne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie stosownych zaświadczeń, w dodatku w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w pewnych krajach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po ustaleniu swoich wymogów, bezproblemowo można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej publikowane, trafiają do setek różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do przewozu różnorakich ładunków, a duża konkurencja umożliwia osiągnięcie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Służewo, 87-710, Polska

Od 31 maj 2017 do 5 cze 2017

Adres i termin dostawy

Czerwonka Szlachecka, 06-232, Polska

Termin elastyczny