(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-05-31 09:39

transport Służewo - Czerwonka, auto 120m3, 100m3

(Nr 1820294)
transport Służewo - Czerwonka, auto 120m3, 100m3

Dystans: 208.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga nade wszystko firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce zamieszkania. Trzeba by przed zleceniem takiego transportu ustalić parę newralgicznych zagadnień.

    Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku jak i rozładunku towaru. Kiedy jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowepotrafiące podźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku niedużych rzeczy czy też produktów sypkich, opłaca się ustalić, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do przewozu wystarczy odkryta przyczepa. Jeżeli pragniemy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się obowiązkowe użycie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport produktów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie właściwych zaświadczeń, w dodatku w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

    Po dookreśleniu swoich kryteriów, szybko można zlokalizować firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorodnych towarów, a duża konkurencja umożliwia zdobycie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

87-710 Służewo, Polska

Od 31 maj 2017 do 5 cze 2017

Adres i termin dostawy

06-232 Czerwonka, Polska

Termin elastyczny