(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2016-11-23 23:56

Transport stoiska targowego - Warszawa

(Nr 1443252)
Transport stoiska targowego - Warszawa

Długość [m]:

4,10

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

2,5

Waga w kg:

2000.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 7.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport stoiska targowego z magazynu na Targówku na Stadion Narodowy razem z rozładunkiem w konkretnym miejscu na stadionie. Termin - piątek 25.11.2016 - 8:00

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełnej ciężarówki

     Transport towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga zazwyczaj firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie wyprowadzają się. Warto przed zleceniem takiego transportu uściślić parę decydujących problemów.

     Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Gdy jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które będą w mocy udźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku małych paczek czy też towarów sypkich, opłaca się uściślić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do transportu wystarczy odkryta przyczepa. Kiedy chcemy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne skorzystanie z samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz towarów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie właściwych papierów, w dodatku w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w kilku krajach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po ustaleniu swoich wymagań, najłatwiej można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej publikowane, docierają do tysięcy profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do transportu różnorodnych produktów, zaś duża konkurencja umożliwia osiągnięcie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa, 03-678

25 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa, 03-901

25 lis 2016