(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2015-05-13 12:25

transport stołu Warszawa-Lublin

(Nr 275711)
transport stołu Warszawa-Lublin

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

75

Waga w kg:

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 242.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

99 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-05-2015, 11:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2015-05-14 do 2015-05-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 99 zł

Wiadomości:

100 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-05-2015, 03:13

Załadunek możliwy w terminach:

2015-05-14

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2015-05-13, 12:25

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też przez zmianę umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na parę spraw, gdyż nieprawidłowości na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli lub do całkowitego uszkodzenia i konieczności kupna nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy podniszczone meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i wymyć, np. wilgotną szmatką. Później należałoby rozważyć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, ponieważ elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład szafa może stracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Jednakże przy bardzo dużych przedmiotach, takich jak np. łoże, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy w następnej kolejności należycie osłonić. Do tego przydadzą się używane koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając szczególną czujność na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać czujność na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najsprawniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, warto w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie gabaryty zebranych do transportu pakunków, a również podać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublin

Od 14 maj 2015 do 19 maj 2015

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, wa, 02-798

Od 14 maj 2015 do 20 maj 2015