(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2016-11-25 10:22

Transport traktora do 11.28

(Nr 1450252)
Transport  traktora  do 11.28

Marka i model:

New Holland 8340

Długość [m]:

4,7

Szerokość [m]:

2,3

Wysokość [m]:

2,8

Waga w kg:

4930.00

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Dystans: 843.60 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5390 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-11-2016, 14:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-25 do 2016-11-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Dzień dobry :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Miłego dnia.

Cena (zawiera VAT): 5390 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz urządzeń uprawnych często jest transportem o wielkich gabarytach. Do pojazdów rolniczych zaliczamy ciągniki rolnicze, przyczepy rolnicze, młocarnie, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i dużo innych. Wielkogabarytowe urządzenia uprawne bywają urządzeniami nienormatywnymi. Maszyny te nie są uprawnione samodzielnie jeździć po jezdniach, ponieważ ich wielkość przewyższa dopuszczalne gabaryty przewidziane przez kodeks drogowy w kraju jak również w Unii Europejskiej. Komplikację powodować może również nacisk osi urządzeń rolniczych, jaki przerasta standardy dozwolone dla większości szos.

Jak transportuje się pojazdy uprawne?

    Do transportu urządzeń i pojazdów rolniczych prawie zawsze wykorzystuje się przyczepy rodzaju semi lub tiefbett. Przewoźnicy oferujący przewóz pojazdów uprawnych powinni dysponować prawidłowo dopasowanymi lawetami, które umożliwiają przewieźć urządzenia uprawne, których ciężar wynosi do kilku ton, jak na przykład kombajny. Przewoźnik podejmujący się przewozu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a także mieć stosowne uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i doświadczenie. W przypadku, jeżeli pojazd przekracza dozwolone normy gabarytami lub wagą, wymagane jest dostanie specjalnego pozwolenia, a także potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Koszt transportu urządzeń rolniczych

    Cena przewozu maszyny rolniczego jest uzależniona od wielkości, ciężaru i stanu urządzenia. Na koszt przewozu wpływa także długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Znaczącym czynnikiem może być również czas przewozu.

Adres i termin nadania

Niemcy, Burow, 17089

Od 25 lis 2016 do 28 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Kolno, 18-500

Termin elastyczny