(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-24 13:20

Transport trzech krzeseł i ławki z Ciechanowa do Przemyśla

(Nr 1445932)

Długość [m]:

140

Szerokość [m]:

56

Wysokość [m]:

53

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

4

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 471.00 km

Informacje dodatkowe:

Budżet niewielki, więc w ramach rekompensaty zapraszam na kawę i ciastko do Przemyśla. Magdalena.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na szereg zagadnień, dlatego że uchybienia na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do zupełnego uszkodzenia i konieczności kupna nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy podniszczone meble, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy i wymyć, przykładowo mokrą szmatką. Następnie wypadałoby rozważyć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, gdyż części mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo stół może stracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich przedmiotach, takich jak na przykład łóżko, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba później należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są stare koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając specjalnie czujność na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić uwagę na szklane elementy, na przykład szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby znaleźć solidną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, uzyskamy dużo ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie rozmiary przygotowanych do przewozu rzeczy, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Ciechanów

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Przemyśl

Termin elastyczny